#

MAVİ BAYRAK

5 yıldızlı otel koşulları

#
#
#
#
#

MAVİ BAYRAK

5 yıldızlı otel koşulları

Tüm kurallara uyuyoruz ve mavi bayrağımız var. Denizlerin güvenliği bize aittir. Turistler özellikle güvenli turizm belgemizi istiyorlar. Bu yüzden kendilerini güvende hissetmek isterler. Bu nedenle gerekli tüm şartları yerine getirdik ve aldık. 5 yıldızlı bir otelde şartlar varsa, bizde var. Firmamızda 6 yat bulunmaktadır, tüm bu yatlar için sertifikalarımız mevcuttur. Uzun bir süreçten sonra hayata geçirdik.

.

Antalya Kemer Türkiye
0090 536 977 75 68 24/7 İletişim
selcuk@elizayacht.com 24/7 İletişim
#

ELIZA YACHT

Kemer'in Konumu

#
#
#

ELIZA YACHT

Kemer'in Konumu

Türkiye'nin güney kıyısında, Antalya'ya yaklaşık 43 km uzaklıktadır. Türkiye'nin batısında yer alan Kemer, dünyanın en popüler tatil beldelerinden biridir. Kemer, denizin, dağların ve çam ormanlarının buluştuğu muhteşem doğal güzelliklere sahip bir tatil beldesidir.

#

ELIZA YACHT

Özel Yatlarda Dinlenme

#
#
#

ELIZA YACHT

Özel Yatlarda Dinlenme

Muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, otel ve resortları, restoranları, gece kulüplerinin yanı sıra Türkiye'nin en gözde tatil destinasyonlarından biri olan Kemer'de yer almaktadır. siz değerli misafirlerimize özel yatlar. Unutulmaz bir gün geçirmeniz için size söz veriyoruz.