#

ELIZA YACHT

Phaselis Antik Kent Turu

#

Standart tekne turu, Kemer-şehir limanından saat 09:00'da başlamaktadır. Birincisi korsan mağarası yakınında, korsan mağarasını keşfedip oradaki serbest zamanın ardından yat Phaselis Koyu'na yelken açar, yüzme ve lezzetli öğle yemeği için mola verilir. Öğle yemeğinden sonra yat, Aladzha-Su Koyu'na ve Ayışığı Koyu'na hareket eder. Orada yüzmeye de gidebilirsiniz. Bundan sonra yat, saat 15.00'te Kemer-şehir limanına varır.

#
#

ELIZA YACHT

Günbatımı Turu

#

Yat saat 16.00'da Kemer-şehir limanından ayrılıyor. Korsan mağarasının yanındaki ilk durak, yat durduktan sonra lezzetli bir akşam yemeği için Aladzha-SuBay'e doğru yola çıkar. Max Royal Bay'deki bir sonraki durak. Gün batımı turu 20:00'de sona erer. Kemer-şehir limanında.

#
#

ELIZA YACHT

Kleopatra turu

#

Standart Kleopatra turu, Kemer şehrinin limanından sabah 09:00'da başlar. Yat korsan mağarasına yelken açar, burada keşif ve serbest zamanın ardından yat Kleopatra Koyu'na doğru yola çıkar. Daha sonra Faselis Koyu'na gelindiğinde yatta yüzme ve lezzetli öğle yemeği molası verilir. Öğle yemeğinden sonra yat Aladzha-Su Koyu'na hareket eder ve yüzmek için mola verdikten sonra yat saat 15:30'da Kemer-şehir limanına ulaşır.

#
#

ELIZA YACHT

Porto Ceneviz Turu

#

Porto Ceneviz Koyu, Kemer-şehir limanından sabah 07:00'de başlar. Güzel bir kahvaltının ardından yat, yüzmek ve dinlenmek için korsan mağarasına ve Aladzha-Su Koyu'na hareket eder. Aladzha-Su Koyu'ndan sonra yatta leziz öğle yemeği için yat Sazak Koyu'na hareket eder. Öğle yemeğinden sonra yat Max Royal Bay'e doğru yola çıkar. 3:30'da gezi Kemer-şehir limanında sona erer.

#
#

ELIZA YACHT

Maldivler - Suluada Turu

#

Maldivler - Suluada Adası yatımız saat 09:00'da Kemer limanından hareket etmektedir. Yolda lezzetli bir Türk kahvaltısı sizin için servis edilecek. Kahvaltı sırasında yat Korsan Mağarası ve Kleopatra Koyu'nu ziyaret edecektir. Öğle yemeğine daha yakın olan yat, Türk Maldivleri Suluada'ya doğru yol alıyor. Bu süre zarfında öğle yemeğiniz yatta hazırlanacaktır. Yat, Suluada'yı gezdikten sonra Sazak Koyu'na gider. Dönüş yolunda yat, harika akşam yemeğinizi yiyeceğiniz Phaselis koyunu ziyaret eder. Saat 20:00'de yat Kemer limanına geri döner.

#

.

Antalya Kemer Türkiye
0090 536 977 75 68 24/7 İletişim
selcuk@elizayacht.com 24/7 İletişim